İçeriğe geç

TV Ünitesi

tv-ünitesi-edirne

Birbirinden farklı tasarımları ile salonlarınızı süsleyen TV ünitesi dekoratif olarak bütünlük sağlamanıza yardımcı olur.  İşlevsel özellikleriyle hem salonunuzun tarzını tamamlar hem de televizyonunuzu işlevsel şekilde kullanmanıza olanak tanır.  Geniş bir ürün yelpazesi arasından seçim yapabilirsiniz. Elit Design olarak her türlü tarzı harmanlayarak modası geçmeyecek size özel üniteler tasarlıyoruz.

TV ünitesi modelleri ihtiyacınız, salonunuzdaki diğer mobilyaların yapısı, oda renginiz ve oluşturmak istediğiniz yaşam alanına uygun şekilde istediğiniz gibi üretilir ve montajı uzman ekiplerimiz tarafından yapılır. Modern oturma odaları için sade ya da gösterişli modelleri, küçük evler için minimal tasarımları, tarzınızı yansıtmak için karakteristik dokunuşları sizin adınıza oluşturuyoruz. Dekoratif yapısıyla tüm ünitelerimiz salonlarınızın yapısına uygun uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde üretilmektedir.

TV Ünitesi Modelleri

TV ünitesi dekoratif amaçlı bir mobilyadır. Salonlarınızın ve kullandığınız ortamın bütünlüğünü sağlamak adına koltuk takımı, yemek grubu gibi farklı mobilyalarla uyumlu seçimler yapmanız gerekir.  Günümüzde tek renk tasarımların yanında iki ya da üç renkten meydana gelen modern tasarımlar da günümüzde oldukça dikkat çekmektedir.  Elit Design ekibi olarak tarzınızı televizyon ünitenize de yansıtmanız için size gerekli tasarım desteğini sunuyoruz.

Geniş ve uzun raflar, retro bir ezgi, modern dokunuşlarla karakteristik ince detaylar, geniş yer kaplayan tasarımlar ya da daha az alanda kullanabileceğiniz işlevsel minimal seçkileri sizin için yapıyoruz. Modellerimiz lake, ahşap ya da ceviz gibi farklı hammaddelerden sizlerin bütçesine ve isteğine göre yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz estetik dokunuşlarıyla yaşam alanlarınızın göz alıcı parçaları olmaya adaydır.

Elit Design Mobilya Özel Üretim TV Ünitesi Çeşitleri

Edirne TV ünitesi yaptırmak isteyenler için özel üretim seçimler Elit Design’de! Ünitelerinizin çekmece ve dolap kısımlarına tarzınızı destekleyecek renk ve stilde ufak detaylar eklemektedir. Kaliteli malzeme seçimimizin yanında estetik dokunuşlara da önem veriyoruz.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz Televizyon ünitesi modelleri için hemen bize ulaşın. Ekiplerimiz sizleri dinlesin. Ücretsiz keşif yapalım ve hemen çalışmalara başlayalım. Hayal ettiğiniz üniteyi 3 boyutlu olarak sizlere sunalım ve onay verdiğiniz anda üretim aşamasını tamamlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.